Приветствую Вас Гость!
Понедельник, 20.01.2020, 23:07
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайту

2 Відділення

Історія розвитку відділення № 2 бере свій початок з 50-х років минулого сторіччя. Спочатку відділення було організовано як підрозділ у структурі 1-го та 9-го відділень і призначалося для надання психіатричної допомоги психічно хворим чоловікам працездатного віку після первинного психотичного епізоду і не мають групи інвалідності. Родоначальниками в організації такої допомоги були досвідчені психіатри, учасники Великої Вітчизняної війни: Н.А.Сударенко і Н.С.Жуков, які впроваджували нові форми надання психіатричної допомоги.
З 1969 року відділення отримало новий профіль, згідно з яким пріоритетним напрямком були екзогенні первинні та вторинні психози.
У 70-ті роки минулого сторіччя відділенням керував А.Ф.Ковалев, який мав багатий досвід організатора охорони здоров'я, психіатра і нарколога, який створив у відділенні високий рівень надання спеціалізованої допомоги хворим на психічні та наркологічними розладами.
Згодом, під керівництвом головного лікаря В.А.Павлова, специфіка роботи в лікарні зажадала розширення ліжкових площ для проведення інтенсивної терапії пацієнтам, страждаючим екзогенної психічною патологією, і в 1982 році відділення розмістилося в новому корпусі, де знаходиться і понині.
З 1982 року відділення очолив досвідчений психіатр А.П.Шолом, за плечима якого була робота в Гейковской психіатричної лікарні, завідування відділенням № 1 для вперше захворілих і випробуваних на військовій експертизі.
А.П.Шолом відрізнявся не тільки високим професіоналізмом, а й порядністю, гуманним ставленням до пацієнтів. Анатолій Петрович заслужено користувався повагою з боку колег, адміністрації лікарні і виховав плеяду молодих фахівців.
З 2003 року відділенням завідує М.Е.Бичков, лікар психіатр і психотерапевт вищої категорії, який використовує сучасні методи фармакотерапії і психотерапії в лікуванні психічних розладів. Пріоритетні напрямки на даний момент: психоаналіз, індивідуальна та групова суггестивно-поведінкова психотерапія, формування психотерапевтичного спільноти. Під керівництвом М.Е.Бичкова відділення покращує статистичні показники.Також значно покращилася матеріальна база, в чому є заслуга всього колективу відділення: лікаря-ординатора С.А.Кулешова, старшої медичної сестри О.А.Кустовой, сестри-господині Р.І.Нікори і багатьох інших співробітників.