Приветствую Вас Гость!
Понедельник, 20.01.2020, 23:07
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайту

4 Відділення

Сомато-психіатричне відділення № 4 хоспісного типу було відкрито за пропозицією обласної ради, обласної державної адміністрації та головного управління охорони здоров'я.
Відділення розраховане на 25 ліжок і призначене для надання допомоги психічно хворим з супутньою соматичною патологією, які вимагають постійної сторонньої допомоги. Співробітники допомагають хворим та їх родичам набути навичок по догляду за важкохворими, забезпечують підбір та проведення необхідного виду терапії (знеболюючою та інших). Сомато-психіатричне відділення хоспісного типу здійснює обслуговування населення Дніпропетровської області.
Відділення було відкрито 12 березня 2006 головою облдержадміністрації Н.Н.Деевой.
У приміщенні відділення був проведений капітальний ремонт: замінені всі комунікації, створені комфортні умови для перебування хворих у відділенні, в кожній палаті облаштовано санвузол. Палати світлі і теплі, з сучасними металопластиковими вікнами.
В благоустрій та оформлення відділення багато сил і особистого часу вклали сестра-господиня С.Г.Онуфріенко і молодша медсестра В.Г.Ткаченко.
Завідує відділенням Л.І.Ромащенко, лікар вищої категорії. На посаду старшої медсестри призначена Л.В.Ковальчук. Колектив відділення невеликий, всього 23 людини, але всі працюють сумлінно, уважно ставлячись до хворих.У відділенні панує атмосфера тепла і спокою.