Приветствую Вас Гость!
Понедельник, 20.01.2020, 23:07
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайту

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
У профилактиці кризового стану
 
м. Дніпро
комунальне підприємство «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня» Дніпропетровської обласної ради»
0-800-501-701
 
м. Кривий Ріг
обласна комунальна установа
«Психоневрологічний диспансер м. Кривий Ріг»
(0-564) 440-24-24
 
Сучасні умови життя диктують високі вимоги до людині, що прагне максимально самореалізуватися і досягти певних успіхів і положення в соціумі. Життя стає все більш динамічною і вимагає прискореного темпу функціонування . Кожен день насичений безліччю контактів , подій , переживань , звісток , що супроводжуються хронічним дефіцитом часу . Це одна з узагальнених причин, коли у деяких людей в певний період при несприятливому збігу життєвих обставин відбувається збій необхідного ритму і усталеного модусу життя , що призводить до кризового стану , часто сопровождающемуся блокуванням основних змістотворних життєвих мотивів . У такому стані людина губиться , сприймає навколишнє як потенційну або реальну загрозу задоволення своїх життєвих потреб , перед ним виникає проблема , від якої він не може піти і яку не може вирішити в короткий час і звичними способами. Виникає підвищене емоційне напруження з проявами тривоги , страху , почуття провини , малоценности , відчаю , безвиході , соматовегетативних реакцій , знижується самооцінка .
Під впливом негативних емоцій висока ймовірність формування розвитку невротичних розладів , депресій . Зростає кількість людей, що переживають різні дезадаптивние стану , значно погіршують якість життя і соціальної самореалізації. У переважній більшості випадків цим людям можна допомогти завдяки своєчасно наданій допомозі . Однак багато з різних причин , таким як нездатність об'єктивно оцінити свій стан і свою життєву ситуацію , незнання , куди і до якого фахівця потрібно звернутися , побоювання осуду , ймовірності потрапити на облік до психіатра , такої допомоги в потрібний момент не отримують. Тому для того , щоб зробити дану допомогу максимально доступною , своєчасною та ефективною, все більш широке поширення отримує анонімний довірче консультування по телефону.
Фахівці -консультанти у своїй діяльності керуються принципами етичних норм: людинолюбством , повагою в абонента особистості , підприємствам проблеми , безоціночним підходом.
Ми чекаємо Ваших дзвінків . Консультації безкоштовні .